Müşteri Sözleşmesi

Sipariş Vermeden Önce Okunması Zorunlu Olan Koşullar:

1 - Siparişlerin başlama süresi zaruri sebeplerden sebebiyle servis açıklamalarında belirtilen süreyi aşabilir. Müşterinin beklemesi zorunlu olan maksimum süre 5 güne kadar uzayabilir. 

2 - Sipariş verilmeden önce hesapların veya gönderilerin gizlilik durumu "Herkese Açık" hale getirilmelidir. Sipariş tamamlanana kadar gizli seçeneğine alınmamalıdır.

3 - Verilen sipariş tamamlanmadan önce aynı hesaba/linke 2. sipariş girilmemelidir. Aksi takdirde eksik gelen siparişten SosyalUstam sorumlu olmayacaktır.

4 - Hesapların kapanması; takipçilerin, beğenilerin, izlenmelerin silinmesi veya eksilmesi ve benzeri durumlar şuana kadar yaşanmamıştır. Fakat olası benzeri bir durumda SosyalUstam sorumlu değildir. 

5 - SosyalUstam aksi belirtilmediği sürece hiçbir pakette Etkileşim&Düşmeme garantilememektedir. Alınan miktarın eksiksiz yüklenmesinden sorumludur.

6 - Olası büyük çaplı güncellemelerde (5 gün süresini aşan) bir gecikme yaşanır ve bu süreçte siparişiniz gönderilmez/eksik gönderilirse iade veya kısmi iade süreci başlatılır. İadeler hızlı bir şekilde gerçekleştirilir.

7 - SosyalUstam.com üzerinden sipariş oluşturan kişiler, siparişlerinden kendileri sorumludur. Yanlış verilen siparişlerde düzeltme veya iade yapılamayabilir.

8 - +18, uygunsuz içerik, illegal satış, kumar vb. hesaplara hiçbir şekilde işlem yapılmaz. Kesinlikle sipariş vermeyiniz. Verdiğiniz takdirde siparişiniz tamamlanmayacaktır, Sistem tarafından otomatik başlayan bir sipariş ise ve başladıktan sonra bir yönetici bu durumu farkettiği takdirde eksik tamamlanacaktır. Müşterinin Herhangi bir iptal - iade hakkı söz konusu olmayacaktır.

9 - Siparişinizi oluşturduktan sonra hesap, kullanıcı adı, gönderi ve benzeri özelliklerde sipariş tamamlanana kadar değişiklik yapmayın,  gizlemeyin ve sipariş tamamlanmadan başka yerden alım yapmayın veya herhangi bir etkinlik/çekilişe katılmayınız.

10 - Sistemimizden sipariş vermiş olan herkes bu kuralları okumuş, anlamış ve kabul etmiş sayılacaktır ve herhangi bir aksi durumda şikayetçi olamaz ve hak talep edemezler.